„Podczas realizacji naszego projektu mogliśmy liczyć na wsparcie i pomoc ze strony tutorki, która była naszym „opiekunem”. Bardzo ułatwiało to pracę nad innowacją, dotrzymywanie terminów oraz pamiętanie o wszelkich dokumentach, protokołach i innych formalnych kwestiach. Niezwykle przemyślany cykl warsztatów również okazał się interesującym wsparciem podczas procesu realizacji innowacji. Bardzo ważna dla nas była możliwość skorzystania z konsultacji z ekspertami i dzięki tym spotkaniom innowacja została zrealizowana z uwzględnieniem wielu kwestii i aspektów, o których sami byśmy nie pomyśleli.”

Maciej GruchlikLingwistyczna Papuga

„Współpraca z zespołem POPOJUTRZE 2.0 była dla nas wspaniałym doświadczeniem. Wsparcie, które otrzymaliśmy było profesjonalne, a jednocześnie atmosfera była bardzo przyjazna i otwarta. Cały proces realizacji naszej innowacji w ramach projektu POPOJUTRZE 2.0 przebiegał, dzięki SENSE consulting, bardzo sprawnie. Było to zasługą m.in. bardzo dobrej organizacji nadzoru nad przebiegiem prac ze strony zespołu, ale również jego elastyczności. Na wyróżnienie zasługują aktywności w ramach organizowanych w ramach POPOJUTRZE 2.0 warsztatów oraz narzędzia wsparcia kreatywności i odkrywania potrzeb odbiorców naszej innowacji.”

Adam PietruszkoAkademia Realizacji Dźwięku

„Zespół SENSE CONSULTING to zespół wspaniałych, zaangażowanych, optymistycznych i pomocnych ludzi z wysoką świadomością biznesową, otwartych na konkretne innowacyjne pomysły, które mają szanse udoskonalać edukacje, biznes i cały nasz kraj do lepszego rozwoju. Razem z nimi, stworzyliśmy 10 gier do szkół ponadpodstawowych, dla nauczycieli, które są najlepszą odpowiedzią: Jak rozwijać w młodych ludziach przedsiębiorczość?

Według nas zespół SENSE Consulting, nie tylko wzmacnia sens w twórcze tworzenie Innowacji ale jest gwarantem powoływania ich do samodzielnego życia w naszej coraz lepszej codzienności. „

Wojciech Grzybowski

„Nasze doświadczenie odnośnie współpracy z Sense Consulting w ramach Popojutrze 2.0 można określić dwoma terminami: serdeczna, wymagająca motywacja i profesjonalizm. Pierwszy dotyczy wyznaczania i pilnowania deadlinów oraz wsparcie i wyrozumiałości przy rozliczaniu etapów i całości projektu. Drugi odnosi się do jakości szkoleń, metodologii oraz podejścia do współpracy. „

Arek Nepelski

„Dla naszej fundacji współpraca w ramach POPOJUTRZE to niepowtarzalna szansa, aby realizować własne pomysły w nowoczesny sposób: mamy wsparcie ekspertów, aby nasz produkt nie tylko byl merytorycznie najlepszy, ale tez atrakcyjny rynkowo. W tradycyjnej „grantozie” organizacja pozarządowa najlepiej ma nie zarabiać. Pierwszy raz mamy poczucie, ze kontrola dokumentów ma służyć pomocy, ze mamy po swojej stronie zaangażowanych przyjaciół, bo współpracujemy w oparciu o partnerstwo. Dodatkowym atutem jest networking. Osobiście wierzymy, ze współpraca z ekipa Sense będzie trwała także po rozliczeniu wniosków”

dr Marlena WieczorekPrezes Fundacji MEAKULTURA

„Prawdziwa podróż nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu. To słynne zdanie, które wypowiedział Marcel Proust, dobrze oddaje naszą drogę w Popojutrze. Cały okres powstawania innowacji był jak podróż, w ramach której na nowo spojrzeliśmy na otaczającą nas rzeczywistość edukacyjną. Podróż ta była nie tylko niesamowicie pouczająca, ale też efektywna. W jej trakcie powstało rozwiązanie będące odpowiedzią na potrzeby istniejące w tej rzeczywistości, czyli nasze Laboratorium Design Thinking. Dziękujemy za pomoc na każdym etapie tego projektu – od inkubacji po rozpowszechnianie. Życzymy sobie i Wam energii do kolejnych podróży, których efektem będzie lepsza edukacja. Bon voyage!!”

Marlena GołębiowskaKatolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

„Przystąpienie do programu Popojutrze 2.0 było dla nas wyzwaniem, bo nigdy wcześniej nie uczestniczyliśmy w tego typu projektach i wiele rzeczy było dla nas nowością. Mentorzy i mentorki z SENSE Consulting zapewnili nam jednak wsparcie w tych obszarach, w których nie czuliśmy się pewnie, choćby w pracy nad budżetem czy w kwestii spełniania wymogów formalnych. Udział w programie był dla nas niezwykle cennym i rozwijającym doświadczeniem rozwojowym – stawiając czoła wyzwaniom przekonaliśmy się, że krok po kroku można się zmierzyć nawet z zadaniami, które na początku nas przerastały. Wiedza i umiejętności zdobyte w ciągu wielu miesięcy pracy nad doszlifowywaniem naszej innowacji z pewnością przydadzą się (i już przydają) zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.”

Dorota Uchwat-Zaród i Marcin ZaródGodziny Rozwoju, czyli jak zmienić nastawienie i uczyć (się) skutecznie